Etykiety białe i kolorowe

Etykiety samoprzylepne

Etykiety białe i kolorowe

 

Etykiety kolorowe i białe EfprintaEfprinta posiada w swojej ofercie etykiety kolorowe, czyste lub zadrukowane. Etykieta kolorowa ma za zadanie skupić na sobie wzrok klienta. Pełni ona funkcję dekoracyjną oraz informacyjną. Często używana jest do różnych akcji promocyjnych czy jako naklejki dla dzieci.

Nasze etykiety mogą być dowolnie zadrukowane. Stworzymy etykietę kolorową na każdym surowcu. Skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy zrealizować Twój pomysł na etykietę.

Eko etykiety typu Kraft

 

Etykiety stanowią ostateczny szlif większości produktów, dlatego ważne jest aby uzyskać jak najlepszy efekt. Nasze Eko etykiety typu Kraft są idealne aby nadać Twoim produktom unikatowy charakter. Etykiety te zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla środowiska pod względem procesu produkcyjnego, właściwości materiałów i wyglądu etykiet, to sprawia, że są bardzo popularne wśród klientów, którzy chcą, aby kupowane przez nich produkty były przyjazne dla środowiska i miały naturalny wygląd. 

Etykiety papierowe – termiczne, termotransferowe

 

Etykietowanie papierowe jest najbardziej popularnym i ekonomicznym sposobem służącym do oznaczania i identyfikacji produktów w bardzo wielu branżach. Nie sposób wyobrazić sobie towarów z branży spożywczej, chemicznej czy medycznej, które nie posiadają etykiet informujących o składzie, terminie ważności czy chociażby posiadanych certyfikatach bezpieczeństwa dopuszczających towar do obrotu.

Efprinta_etykiety papieroweW zależności od zapotrzebowania niezbędne jest dobranie odpowiedniego kleju oraz laminacji etykiet, które spełnią normy wyznaczone dla przechowywania, transportu lub handlu. Priorytetem jest zachowanie wyraźnego nadruku na etykiecie, bez względu na otoczenie, w którym znajdzie się produkt na każdym etapie jego przygotowywania.

Tam, gdzie niezbędne jest użycie wielu zmiennych lub różnych kodów kreskowych, stosuje się etykiety czyste, które Klient przy pomocy specjalnych urządzeń może samodzielnie wypełniać.  Etykieta pełni funkcję nie tylko informacyjną, ale również marketingową, mającą na celu przyciąganie wzroku oraz nakłonienie do zakupu danego towaru. Dobrze zaprojektowana oraz perfekcyjnie zadrukowana na naszych maszynach etykieta będzie miała kluczowe znaczenie przy wyborze Państwa produktu.

Etykiety foliowe

 

Efprinta_etykiety folioweFolia charakteryzuje się zwiększoną opornością na czynniki takie jak: temperatura czy wilgoć. Jest ona również elastyczna oraz kurczliwa. Etykiety foliowe stosowane są najczęściej w przemyśle chemicznym, w elektronice oraz na materiałach budowlanych. Coraz częściej drukujemy etykiety foliowe transparentne, które stosuje się w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Dzięki nim produkt wygląda nowocześnie i estetycznie.

Etykiety odlepne

 

Efprinta_etykiety odlepneEtykiety odlepne pozwalają na wielokrotne naklejanie i odklejanie tej samej etykiety, bez pozostawienia śladów spoiwa na oznaczonym produkcie. Etykiety odlepne nasączone są klejem o właściwościach umożliwiających etykietowanie w szerokim zakresie temperatur. Górna warstwa etykiety odlepnej może być dowolnie zadrukowana oraz pokryta laminatem lub cold stampingiem. Taśma termotransferowa oraz drukarka etykiet umożliwiają dodrukowanie dodatkowych informacji na etykiecie.

Etykiety transparentne

 

Etykiety transparentneEtykieta przeźroczysta jest produktem stosowanym m.in. na opakowaniach kosmetyków, alkoholi wysokoprocentowych czy wód mineralnych. Dzięki swoim właściwościom sprawia wrażenie nadrukowanej bezpośrednio na opakowaniu. Dobrze wykonana etykieta transparentna pomoże produktowi wyróżnić się spośród innych na sklepowej półce. Etykiety transparentne charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, minimalną grubością oraz dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Drukarnia Efprinta oferuje swoim Klientom możliwość zadruku etykiety transparentnej od strony klejonej. Etykiety przeźroczyste przygotowywane przez naszą firmę mogą być poddane procesowi recyklingu.

Etykiety zdrapki

 

Etykiety zdrapki stosowane są najczęściej w akcjach marketingowych, loteriach, konkursach czy programach lojalnościowych. Polegają na tym, że informacje, które chcemy ukryć pokrywa się srebrną, ścieralną farbą w taki sposób, żeby można było zdrapać wierzchnią warstwę bez uszkodzenia zawartych pod nią danych.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?             Skontaktuj się z nami!

Zostaw wiadomość

Chciałbyś zadać pytanie dotyczące wyceny lub projektu?

Napisz do nas