image_not_found

Efprinta

Lider w Produkcji Etykiet Samoprzylepnych

Efprinta

Jesteśmy nowoczesną drukarnią i producentem wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych. Posiadamy w swojej ofercie produkty, zarówno o standardowych kształtach i rozmiarach, a także etykiety niestandardowe produkowane według zapotrzebowania naszych Klientów.

icon

Certyfikat ISO

System zarządzania jest zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008

icon

Orły Poligrafii

Zostaliśmy laureatami w plebiscycie branżowym Orły Poligrafii 2020

Efprinta sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji: etykiet samoprzylepnych na roli, taśm termotransferowych do drukarek kodów kreskowych oraz etykiet kolorowych z nadrukiem do 12 kolorów. Jesteśmy także dystrybutorem drukarek kodów kreskowych firm: Citizen, SATO, TSC oraz Zebra. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość produktów, krótkie terminy dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Naszym największym priorytetem jest produkcja etykiet i biletów najwyższej jakości. Realizujemy ją poprzez dostarczanie kontrahentom coraz doskonalszych produktów, z których z satysfakcją korzystają. Wymiernym efektem naszej działalności są pozytywne opinie licznych użytkowników, dzięki czemu Efprinta plasuje się w czołówce krajowych producentów etykiet samoprzylepnych i biletów.

image_not_found

Dbamy o środowisko

Efprinta działa zgodnie ze standardami gospodarki leśnej. Jesteśmy wśród certyfikowanych światowych firm, które wykorzystują surowce z odpowiedzialnych źródeł.

icon_not_found
image_not_found

ISO 9001:2008

System zarządzania naszej firmy został zatwierdzony przez ISOQAR i jest zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, dystrybucji oraz redystrybucji wyrobów poligraficznych.

icon_not_found
image_not_found

Plebiscyt Orły Poligrafii

Zostaliśmy Laureatami plebiscytu Orły Poligrafii 2020. Nagrodzone firmy są liderami w branży, cechują się najwyższą jakością usług , stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

icon_not_found

Efprinta to nowoczesna drukarnia, która biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne działa zgodnie z odpowiedzialnymi standardami gospodarki leśnej. Jesteśmy wśród certyfikowanych światowych firm, które wykorzystują surowce z odpowiedzialnych źródeł.

Standardy według, których działamy powstają dzięki konsultacjom z globalną siecią ekologicznych, społecznych i ekonomicznych interesariuszy aby zapewnić, ze normy gospodarki leśnej odpowiadają wszystkim potrzebom, od ludności rdzennej do zagrożonych gatunków zwierząt, nie zapominając o potrzebach ekonomicznych.

Efprinta działa na rynku lokalnym wspierając jednostki kulturalne i kluby sportowe. Inwestujemy także w rozwój naszej kadry, która jest najważniejszym zasobem firmy. Określiliśmy politykę firmy, która w zrównoważonym stopniu wpływa na jak najlepsze wyniki finansowe firmy i zadowolenie klienta wynikające z zaspokojenia jego potrzeb.

Zostaw wiadomość

Chciałbyś zadać pytanie dotyczące wyceny lub projektu?

Napisz do nas